pátek 29. června 2018

S Veuve Clicquot v Paříži

Dostat pozvání na zahraniční press trip je vždycky radost a svým způsobem i čest.
Tohle byla moje desátá zahraniční cesta, pokud se nemýlím a pokaždé jsem z té možnosti letět nadšená, jako by to bylo poprvé.
Každý press trip mi nabídl spoustu originálních zážitků a také lepší napojení na značku, která mě na cestu vzala. Při většině cest jsem se dozvěděla o značce nebo o výrobě jejich produktů víc informací, než ze všech tiskových zpráv. Měla jsem možnost potkat mnoho zajímavých osobností a účastnit se velkých party.Na press trip, ze kterého jsme se vrátila před pár dny mě opět pozval Veuve Clicquot.  Přesně před rokem jsem s nimi byla v New Yorku na koňském pólu. Tenkrát jsem moc nevěděla co mě čeká. A nakonec z toho byla party s Nicole Kidman, Kardashians a dalšími celebritami zakončená soukromým koncertem Alicia Keys:)

Tentokrát mě pozvali do Paříže a to kvůli Veuve Clicquot Rose, které slaví 200let. Abych vás nemátla, růžové šampaňské se pilo i před zmiňovanými 200 lety, ale pouze se dobarvovalo přidáním bezového sirupu. To až inovativní sklepmistryně  Madame Clicquot rozhodla, že do blendu svých bílých vín přimísí červené víno, čímž vzniklo výrazné rosé šampaňské se specifickým charakterem. Byla tedy započata zcela nová metoda výroby růžového šampaňského a to vše díky neuvěřitelně pokrokové Madame Clicquot. K tomuto výročí VC také připravilo speciální ice box, který je složen z kbelíků barvy, které odkazují na důležitost barvy šampaňského při jeho scelování.

O celé party jsem věděla jen tolik, že to bude garden party, čemuž by měl odpovídat outfit, že se bude oslavovat růžové šampaňské a bude se konat v Paříži:)

Do Paříže jsem odletěla hned prvním letem po sedmé ráno, což mi vzhledem k noci mimo Prahu zařídilo budík po druhé hodině ranní:) No nebyl to ideál, vzhledem k tomu, že jsem ani předchozí dny moc nenaspala, ale někdy to prostě jinak nejde:) Na letišti v Paříži mě už čekal řidič a cesta to byla, vzhledem ke stávce železničářů sakra dlouhá, protože ten den každý musel autem, když vlaky nejely:/ Na hotelu jsem hned vlítla do sprchy, dojala se nad krásným výhledem z balkónu a hned si zas zkazila náladu  zjištěním, že jsem si doma nechala celou sadu štětců, kartáček na zuby, nabíječku a tunu dalších věcí bez kterých se neobejdu. To je tak, když dobalujete při odjezdu z domu. Hlavně, že jsem měla pět náhradních outfitů podle změn počasí TRUBKA.
Každopádně, do centra jsem se po jídle stejně chystala, takže jsem rovnou nakoupila náhradní štětce a další nutnosti. Prošla jsem si centrum a pomalu jsem se chystala na večerní party. Sraz byl v lobby hotelu, kde nás čekal odvoz na party v Boulogneském lesíku.


Až na místě se ukázalo, že je celá party pojata jako návrat do dětství a probíhá v zábavním parku Veuve Clicquot. Celé to bylo neuvěřitelně promakané až do posledního detailu. Všechny atrakce nesly jméno VC a všude byly fotogenické dekorace. To je prostě sen každé blogerky:D
Celý park byl navíc jen pro nás blogery a ani to nebyla hlava na hlavě, jako na jiných akcích. Popravdě, nejdřív jsem byl jak z divokých vajec a nevěděla, co dřív fotit, vyzkoušet a natočit:)
Bylo toho tolik:D Ale po pár fotkách jsem si řekla, že si tu party budu především užívat. Ale nebojte, fotit jsem nepřestala:)
Party to byla oslnivá a naprosto kouzelná. Opravdu vysněný Disneyland pro blogerky:) Vlastně bylo super, že probíhala v tak pohodovém duchu, všichni se totálně uvolnili a nikdo se netvářil škrobeně. Prostě ideál.

 Druhý den po snídani, jsem ještě před odletem navštívila centrum.Ještě jednou musím Veuve Clicquot za pozvání poděkovat. Opět se překonali a vytvořili úžasnou party, na kterou jen tak nezapomenu. Bylo mi ctí, oslavovat s vámi Veuve Clicquot Rosé. Jediné co bych ještě moc ráda viděla, je samotná výroba šampaňského, tak snad se jednou poštěstí:)

3 komentáře:

 1. Krásne fotky a si veľmi pekná :) veľmi dúfam, že aj ja sa raz pozriem na podobnú akciu :)

  www.danycuks.com

  OdpovědětVymazat
 2. Taky bych hned na takovou akci jela. Vypadá to naprosto úžasně. Missu

  OdpovědětVymazat
 3. Bože... to je paráda! Musel to být krásný zážitek :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentář. Na blogu se zobrazí hned po schválení:)
Komentovat můžete i anonymně, bez google účtu.