neděle 2. listopadu 2014

Travel: Jak vypadá Halloween v Usa

Krásný den
Jak jste si užili Halloween? musím říct, že pro nás byl pravý Americký Halloween velký zážitek.
Už když jsem plánovala datum odletu na Floridu, posouvala jsem náš termín, aby jsme stihli ještě Halloween. Hrozně ráda v Usa prožívám jejich svátky, protože američani prostě slavit umí a slaví všechno a rádi. 
Na fb jsem vám ukazovala jak vypadá nabídka v obchodech, dekorace i oblečení.  A jak je vzhledem k velkým Usa velikostem težké sehnat padnoucí kostým.Už v Čr jsem měla v plánu sehnat si kostým Maleficent. Věděla jsem, že za postavu z mojí oblíbené pohádky bych šla nejraději. Kostým jsme našli, ale co vám budu povídat. Je to přímo od Disney a celkem nepříjemná investice, ale zpětně můžu říct, že jsem ráda že jsem se tak rozhodla, a že to stálo za to. 

Na líčení jsem měla asi dvě hodiny, viděla jeden tutorial a tradičně nestíhala. Měla jsem ještě důslednější představu, jak to celé dotáhnu, ale nakonec jsem vzhledem k času byla spokojená s výsledkem.


Na Halloween jsem šli do největší klubu v centru, v ulici která je plná klubů(něco jako stodolní)
Po příchodu nás nahnali k registraci na contest masek.
 Dostali jsme soutěžní čísla a za hodinu jsme se před narvaným klubem měli odprezentovat na podiu jako nejlepší maska:)
Mezitím za mnou a mým mužem chodili ostatní masky, aby nás pochválili, vyfotili se s námi, nebo nám prostě řekli, že nám to muselo dát spoustu práce.
Myslím, že by za mnou v Čr takhle nikdo nepřišel.Hodně jsem se bála, vzhledem k oblíbenosti Maleficent v Usa, že potkám samou Zlobu.
 Naštěstí jsme se sešly jen tři, a vzájemně se představily a navzájem pobavili pár hláškami z filmu:)
Na takovou velikost klubu, kde se stála fronta na vstup až za roh ulice, jsem byla hodně příjemně překvapená, že nás bylo tak málo.

Každá jsme navíc měla trošku jiný kostým a byly jsme jiné fyzilogicky a líčením:)
Já jsem si vzala vysoké platformy, takže jsem ještě s rohy čněla nad ostatní návštěvníky.
Odkoukala jsem pár Angeliných gest z filmu a naučila se neznámnější věty:)Na podiu jsem pak před diváky předvedla pár póz, a abych ukázala Zlobilky smysl pro humor, tak jsem jim i zatančila. 
Docela adrenalin před tolika lidmi, ale velká sranda zárověň.
 A já se vždy ráda pod tlakem sama vyhecuji:)
Já jsem se nakonec dostala do top 30.
 Byly tam samozřejmě nápaditější kostýmy, ale myslím že šlo i o to , že jsem stále byla v roli a snažila se být co nejvíce přesvědčivá:) Každopádně jsem takový úspěch u lidí nečekala..a jsem ráda, že jsme náš první Halloween v Usa vzali takhle vážně:)
 

Můj muž jako Fallen Angel


Co se týče kostýmu ostatních, více fotek ještě dodám. A je to foceno v davu, tak mi odpusťte
 zavazející lidi, ruce atd.
Nejvíc se nosili kostýmy super hrdinů, postav z filmů, různá povolání jako hasička, policista, sexy uklízečka.
Za večer jsem si několikrát vzpomněla na hlášku z filmu Protivný sprostý holky: 
V normálním světě se o Halloweenu děti převlíkají za strašidla. V Dívčím světě se holka může oblíct jako štětka a nikdo jí za to nemůže nic říct:)
Viděla jsem pár kostýmu, kde byl zapomenut spodní díl:) Tedy slečna si vzala jen kalhotky, nebo byla sukýnka tak krátka že je to už vlastně taky jedno že tam je.

Na tohle je vlastně Usa super, že to nikdo neřeší. U nás stačí že mám na hlavě fascinátor a všichni to komentují i na ulici, natož aby někdo na halloween vyšel polonahý. 
Jinak, masky ostatních soutěžících vám sem ještě doházím, tak tady alespoň ukázka:)

Za mě byl najlepší střihoruký Edward. nejen kostým , ale hlavně gesta..byl dokonalý!! Tak která maska vás zaujala nejvíce?
 a jak se vám Halloween v usa líbí?

18 komentářů:

 1. Musí tam být skvělá atmosféra, moc se mi líbí Tvůj kostým, úplně k Tobě sedí :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. Mně se líbí tvoje maska. Vyhrála sis s celým stylingem pěkně. Mně by byli ale líto utratit tolik peněz za masku na jeden večer, kterou už dál nevyužiji. To je ale každého věc. :) Hlavní je, že jste si večer užili!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já zase, když už něco dělám tak naplno. Navíc i když bych si koupila levnější kostým..stále bych myslela na Maleficent..protože tou jsem chtěla být nejvíce..a byla bych nespokojená dokud bych si to nesplnila..takže raději to udělat na první dobrou:)

   Vymazat
 3. Naprosto dokonalý! Ty jsi úžasná. Obě masky se vám moc povedly. U mne jste zvítězili.

  Není ti někdy líto, že tam nežiješ? Mně jo, ale mám tu rodinu. ...a nemyslím jen kvůli party a zábavě ale práci a lidem a tak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti moc děkuji. Mě je to líto hlavně kvůli mamce, která v Usa žije. ale v Čr mám zase většinu rodiny a kariéru. Ale jsou chvíle kdy mi Usa přijde více jako domov než Čr.

   Vymazat
 4. vidno že tam halloweenom ľudia žijú, musela tam byť super atmosféra :) tvoj kostým bol tiež super :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 5. melas uzasny kostym :)

  Zvu tě ke mě na giveaway : YOKO NGUYEN BLOG

  OdpovědětVymazat
 6. Maleficent v tvém podání je naprosto úžasná! vypadáte oba výborně!!! muselo to být super! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Nechápu proč bych měla obdivovat jako češka tento svátek...kostým si měla samozřejmě krásný ale nic hezkého na tomhle svátku nevidím...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mě se líbí jak američané umí oslavit každou příležitost a to u nich obdivuji

   Vymazat
 8. Kostým jsi měla nádherný, jako Zlobě ti to moc sluší :) Kostýmy ostatních mě nijak neoslnily :)

  REALASH GIVEAWAY ♥

  OdpovědětVymazat
 9. No teeda, ty vypadáš naprosto úchvatně, Inuš! Přestože tu pohádku, ze které máš masku, vůbec neznám, tak se mi to moc líbí. A aspoň jsi mě inspirovala na novou pohádku. :) já jen nechápu ty jiné masky, které se na americkém halloweenu předvedly, a které vypichuješ, že se ti líbily. Nemyslím tvého muže, ten je parádní, aniEdwarda, ten taky nemá sebemenší chybu.. Ale masky jako sexy kuchařka, policajtka a sestřička podle mého nejsou masky halloweenu. Maska je to boží, ale na karneval. Halloween je prece jen o strašidelných maskách, nebo alespoň já a většina lidí na světě to takmá spojeno, no ne? Ještě bych ráda zmínila, že tó co prožíváš v UsA, se může stát i v ČR. Taky jsem koukala, ale ani tady nejsou špatní lidi. Byla jsem taky na halloweenské párty a ostatní masky za mnou chodily a vzájemně jsme si naše podoby chválili, fotili se spolu a taky mi říkávali, že mi to muselo dát zabrat :)
  Každopádně já měla jen minimasku na minipárty, v USA to jede ve velkém koukám, to ti upřímně závidím, že ses mohla na takovou party podívat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ale právě sexy masky nechválím.ale třeba strom byl prostě dokonaly..a v Usa překvapivě masky zombiků zas tak nefrčí..asi je to už přešlo..jsou přehlceni možná

   Vymazat
 10. Já byla v pátek na party (zombie nurse - na fb jsem ti dávala fotku :) a překvapilo mě, že tak z cca 70 lidí jenom tak 5-10 nemělo masku!! Takže já byla nadšená!
  Cením masku toho pána kterýho máš na fotce jako Groota - to muselo dát strašnou práci to vyrobit!! A jako Marie Antoinetta by se mi celý večer pobíhat taky asi moc nechtělo - ta paruka musí být dost těžká.. Každopádně tvůj kostým byl super - už z fb fotek jsem byla zvědavá jak jsi ho sehnala a věřím, že finančně zrovna nic moc když je licencovaný, ale hlavní je, že jste si to užili!
  Janča

  OdpovědětVymazat
 11. Podle mě jste vypadali suprově!

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentář. Na blogu se zobrazí hned po schválení:)
Komentovat můžete i anonymně, bez google účtu.