pondělí 28. září 2020

Nejlepší sérum na řasy

 Krásný den všem. 

Už nějaký ten měsíc testuji sérum na řasy, a je čas podělit se o své dojmy a taky vám ukázat pár super levných vychytávek pro vaše řasy. Co se týče řas, přiznám se, že jsem čím dál línější lepit si umělé trsy. Za prvé, je na oku vždy cítím a za druhé, jako nositele kontaktních čoček mě trošku dráždí lepidlo. Ale samozřejmě čas od času si je nalepím, ale jak píšu, není to pro mě zcela komfortní. Co se týče prodlužování, i to jsem zkusila a vše vlastně proběhlo v pořádku. Nemám ráda ty šílené kartáče, co se dříve nosily a nechala jsem si tedy aplikovat maximálně přírodní variantu a je fakt, že to téměř ani nebylo poznat. Ale časově se mi nehodilo jejich doplňování a zůstalo tedy u jediné aplikace. 

Proto jsem také před pár lety zkusila jedno velmi drahé sérum pro růst řas. V té době to u nás byla novinka a zahraniční recenze vypadaly skvěle. Pokus o dlouhatánské řasy skončil po druhé aplikaci, kdy mi natekly obě oči díky alergické reakci na jednu z obsažených složek. Přiznávám, že jsem po pár letech ještě pár sér zkusila. Asi jsem to nechtěla úplně vzdát, ale nic mi nezafungovalo, až do teď.


Řeč bude o multiaktivním séru Long 4 Lashes Lash které slibuje hloubkově posílit a regenerovat řasy. Má zajistit zhuštění řas, jejich prodloužení a zároveň zamezit jejich řídnutí a vypadávání. Maximálního výsledku je prý možné docílit po 6 měsících a pak jen stačí několikrát do týdne opakovat aplikaci.

Já sérum používám 3 měsíce, ale už teď jsem z výsledku nadšená. První změny byly vidět zhruba po 14 dnech, a zvlášť po použití řasenky. Samotné řasy byly delší, výraznější a maličko hustější. Teď po několika měsících vidím reálný rozdíl v délce, hustotě i jejich pevnosti. I když jsou delší, stále je ale musím natáčet kleštičkami, protože samozřejmě nejsou samy od sebe natočené.

Co se týče komfortu, sérum mě pálilo na oku jen jednou a to ve chvíli, kdy jsem si ho nanášela pozdě večer, unavená a trochu jsem si ho zanesla do oka. Pokud se ale držíte linie řas, neměl by být problém. Neproběhla naštěstí ani žádná alergická reakce. Poměr cena výkon je v tomto případě naprosto určující a nadšeně tohle sérum doporučím dál. Po několika měsících pravidelné aplikace mám stále první balení a vypadá to, že mi ještě chvíli vydrží. Poté rozhodně kupuji další. 

Ale pro líčení a zdraví řas tady mám i další vychytávky, tak mrkněte.

Natočení řas:

Roky používám klasické kleštičky a jsem s nimi až na pár detailů víceméně spokojená. Ale dlouho jsem uvažovala nad kulmou na řasy a tady jsou tedy mé dojmy. Jestli máte taky prakticky rovné řasy, tak vás tahle recenze určitě bude zajímat. Nahřívací kulma Ardell Heated Eyelash Curler fungují jako klasické kleštičky ale místo tlaku řasy natočí pomocí tepla. Do těla kulmy patří dvě klasické tužkové baterie. Vzhled je pro mě trošku retro a tělo je plastové, ale budu řešit hlavně funkci. Jako největší mínus vidím to, že čekáte, než se kulma nahřeje a navíc nemá žádný indikátor, že už je správně horká. Takže to je spíš o tom, že to musíte vyzkoušet a na ten čas nahřátí si sami přijít. Což je trochu otrava. Nad druhou stranu, dokáže řasy natočit přirozeněji než kleštičky, které tlakem řasy zlomí. A natočení navíc vydrží daleko déle. Samozřejmě pokud navíc použijete řasenku. Kulma je za hubičku, takže je to produkt, který můžu doporučit, ale ne v případě, že ji budete používat po ránu, kdy spěcháte. Nejlépe, když ji budete mít jako doplněk ke klasickým kleštičkám. 
Regenerace řas:

Pokud vám nejde o růst řas, ale o jejich regeneraci, mohu doporučit L’biotica Active Lash. Na to jak jsou řasy pro zvýraznění oka důležité, na péči o ně poměrně zapomínáme. Proto není od věci, dát jim čas od času trochu výživy a posilnění. Výhoda tohoto produktu je, že se dá navíc používat i na obočí. Co se týče aplikace, je úplně jednoduchá. Kartáčkem se produkt nanese podél linie horních a spodních řas. Jediné co mi trochu vadí, je hodně tvrdý aplikační kartáček, ale časem získáte grif a dá se to zvládnout. Produkt by měl i zamezit vypadávání řas a hodí se i pro citlivou pleť.


Barvení řas:

Na domácí barvení řas najdete spoustu možných produktů a já jsem chtěla zkusit ten nejklasičtější. Je to opravdu takový soukromý tip a nikdy mě nenapadlo, že zrovna tuhle značku vyzkouším:) Ale funguje a to je to nejdůležitější. Barva Regina Colors je úplně základní barvou na řasy a obsahuje tubu barvy, mini destičku a kartáček na barvení. Je to úplně jednoduché. Po odlíčení (a odmaštění) nanesete kartáčkem barvu na řasy a necháte cca 20 minut působit. Já mám řasy spíše do hněda a tahle základní barva mi je obarvila do černa, takže působily výrazněji a jako po použití jedné vrstvy řasenky. Samozřejmě vám to řasy nenatočí ani nezhustí, ale pokud máte od přírody světlé řasy, třeba vám tahle drobnost za hubičku pomůže:)A co vaše tipy pro krásné řasy? Už jste zkoušeli nějaké sérum?

Článek vznikl ve spolupráci s Notino.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji všem za komentář. Na blogu se zobrazí hned po schválení:)
Komentovat můžete i anonymně, bez google účtu.