úterý 20. února 2018

Stockholm s Lindex

Krásné ráno.
Ještě trochu bojuji s bacilem, který jsem si přivezla ze Švédska, ale je na čase, ukázat vám právě z tohoto press tripu více fotek.
A především, představit kolekci Art meet Fashion, kvůli které jsme do Stockholmu byli pozváni.

Celá kolekce vychází z 8 uměleckých děl mladých výtvarníků, které návrháři Lindex přetvořili do módních kousků. Prezentace se konala v showroomu Lindex v centru Stockoholmu a součástí byla i vernisáž artefaktů, které vedly ke vzniku kolekce. Mohli jsme tedy okouknout jak oblečení a doplňky, tak umělecká díla, která je inspirovala a taky si promluvit s jejich autory.
V Čr bude kolekce v prodeji od 8.3.2018Ve Švédsku jsem nikdy nebyla, a už nějakou dobu ho mám na seznamu míst, kam se chci podívat. Takže má radost z pozvání byla obrovská:) Jediné negativum je, že jsme jeli jen na dva dny, ale to tak u press tripů holt bývá.
Hned po příletu jsme zamířili na hotel, který byl prostě v typickém severském designu:)


První procházka městem po příletu. Vyrazili jsme na společný oběd a já se těšila na typickou švédskou kuchyni. Nooo, tak ono se šlo nakonec na kuchyni asijskou, ale nevadí:)


 Střešní restaurace jménem TAK s úžasným výhledem na město:)

 Všichni jsme museli využit ten ten výhled a udělat si fotky:)

Po večeři nás čekala prezentace kolekce. Jsem opravdu ráda, že Lindex pozval nejen blogery, ale i stylistu Filipa Vaňka a Františku Čížkovou. S oběma si vždycky ráda popovídám, nejen o módě:)

Na sobě mám bundu z kolekce:)
Po prezentaci jsme vyrazili do stylové restaurace Le Rouge, která má evokovat Moulin Rouge.Chody jsme měli všichni společné. Ochutnali jsme šneky, ústřice, steaky a další dobroty. Většinou, než jsem stihla něco vyfotit, byla toho půlka pryč:)V noci jsme se vrátili na hotel a já únavou padla do postele. Ráno jsem vyrazila jako první na snídani, což dělám vždy a všude. Trvá mi zabalit a většinou někde něco zapomenu, takže na to balení chci mít prostor a čas. Navíc jsme s Františkou a Filipem domluvili procházku do centra, než budeme muset odjet na letiště a chtělli jsme vyrazit co nejdřív.


Za mě nutná výbava na procházku.
 Ačkoliv nebylo tolik pod nulou, pocitově mi byla pořád šílená zima:/
Boty UGG z OfficeShoes
Filip nás i bez navigace spolehl dovedl na správný směr, kde sídlí luxusní obchody. Neuvěřitelné:D
Plánovala jsem si, že si z Acne odvezu šálu, což se mi také povedlo a naštěstí jsem nebyla jediná, kdo utrácel:)Vyrážíme na letiště
 Kytka od Vendyho a šílící Taspir.
Děkuji Lindex za pozvání. Celý trip jsem si neskutečně užila a kolekce mě nadchla.
Je super, že si můžete i v řetězci pořídit něco originálního, s příběhem a myšlenkou.

6 komentářů:

 1. Boží fotky <3 A ty jsi nádherná!

  www.mummysweetbaby.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Ta kolekce je moc zajimavá. Líbí se mi naušnice. A do Stockolmu se taky chystáme.

  OdpovědětVymazat
 3. Wau, teším sa na novú kolekciu! Ja som si Lindex zamilovala hlavne v poslednom čase. Doteraz som nemala obchod blízko, ale konečne mám :)

  OdpovědětVymazat
 4. Musím říct, že nápad tvořit oblečení podle uměleckých děl je skvělý! Vznikly tak zajímavé kousky oděvu a firma navíc dala možnost mladým či méně známým umělcům, aby si udělali jméno a prosadili se. :)
  Stockholm vypadá krásně, také bych se tam někdy ráda podívala. Severské země jsou moc zajímavé. I když mě tedy láká spíš teplo, to zase nebudu lhát :)

  OdpovědětVymazat
 5. Joj, tak snad aspoň na kolekci s um.dily použijí kvalitnější materialy 😉

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Ino,
  výlet musel být opravdu super. Moc se mi líbí prostředí restaurace Le Rouge a jídlo taky vypadalo opravdu skvěle :) Lindex patří k mým oblíbeným značkám a jsem na novou kolekci zvědavá. Taky se mi líbí tvůj pruhovaný outfit kdy jsi nakombinovala jak svislé tak vodorovné proužky ve více barvách a tloušťkách. Nikdy by mě nenapadlo, že to bude vypadat tak dobře :)

  Martina

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentář. Na blogu se zobrazí hned po schválení:)
Komentovat můžete i anonymně, bez google účtu.