úterý 2. ledna 2018

Jaký byl rok 2017

Jaký byl můj rok 2017?

Řekla jsem si, že k vám budu úplně upřímná a musím přiznat, že to byl rok náročný a těžký. Na co si nemohu stěžovat, je moje práce. Dostala jsem strašně moc skvělých nabídek, příležitostí a většinu z nich jsem nadšeně přijala. A opravdu jsem za to moc vděčná. Nejen firmám, ale hlavně vám a vaší podpoře.
Pak jsou věci, které jsem na blog nepsala. Ztráta blízkých, zdravotní problémy a do toho narychlo hledání nového bydlení. Naše léto bylo fakt náročné. Ale víte proč uplynulý rok mohu hodnotit kladně? Protože jsme nakonec všechno obrátili v pozitivní výsledek. Potřebovali jsme k tomu trochu štěstí, podporu rodiny a taky hodně našeho úsilí. V období velkých změn nejvíce oceníte člověka, který vás vždy podrží a je pevný jako skála. Václav je pro mě takovou oporou už 11 let. A hlavně díky němu, mohu nakonec ten minulý rok hodnotit super pozitivně.

Chtěla jsem, aby jste věděli, že život blogerky nejsou jen pěkné fotky. Mám taky starosti a smutek. Nejste v tom sami. Jen mi nepřijde fér ty starosti házet na vás a v tu danou chvíli si tím potřebuji projít sama. Opravdu chci, aby můj blog a sociální sítě byly místem odpočinku. Aby se vám na fotky pěkně koukalo a byly inspirativní. A čas od času zase píšu o důležitých tématech, o kterých je podle mě dobré se bavit.
Shrnuto a podtrženo. Byl to sice těžký rok, ale splnila jsem si několik velkých snů, včetně koupě vlastního domu. Nalijme si čistého vína, do spousty stresových situací, jsem se dostala také sama svým šíleným tempem. Aneb heslo minulého roku: Stihnu všechno a budu všude, bych tento rok ráda změnila na: Všechno nemůžu stihnout a je to OK. Musím se tedy pochválit, že jsem v prosinci nešla s horečkou na důležitou akci a rozhovor, i když mě strašně stresovalo, že jsem zůstala v posteli. Byl to ale první krok k tomu, abych začala pořádně respektovat své zdraví.
Velký dík za podporu po celý rok patří i mé kamarádce Kačce, která tu pro mě vždy byla a taky mému taťkovi, který se ukázal jako velká opora.
Taky děkuji za vaše zprávy a za to, že mě stále čtete a vracíte se na blog a instagram. I za to, jak mě podporujete v mé práci a sdílíte se mnou zážitky:)
Tak to bychom měli shrnutí mých dojmů:)

Opravdu by mě zajímalo, jaký byl váš rok 2017. A jaké máte do roku 2018 předsevzetí?


Leden
Byli jsme pozváni do krásného komplexu Liptovský Dvůr. Užili jsme si super týden v Tatrách. Vřele doporučuji:) Pár dní po návratu jsem byla pozvaná na Haute Couture Fashion Week do Paříže s MAC.
 V backstage jsem se potkala s Bella Hadid a Kendall Jenner.

 Mohla jsem v backstage sledovat přípravy a focení kolekcí Giambattista Valli či Ellie Saab.
Únor


 Natáčela jsem pro Tv Prima

 Stala jsem se ambasadorem parfému MAC pro ČR.

 Fotila jsem pro MF Dnes, kde se mnou vyšel velký rozhovor.


OK Magazín mě zařadil mezi 25 nejlépe oblékaných žen Česka.

 Březen


Začal MBPFW a já měla afro a dredy:) A moje vlasy obojí překvapivě přežily:) Naštěstí:)


Duben

 Oslavila jsem další narozeniny. Číslo bych neřešila:D Narodil se náš puclík. Druhý zleva:)

 Focení lookbooku pro Liběnu Rochovou.

 Květen
 Oslava našeho 11.výročí:)


 Natáčela jsem pro Tv Prima s týmem Stallions. O tom jak miluji amer.fotbal:D

 Testovala jsem nového brouka:) Volkswagen Beetle

Červen

 Byla jsem pozvaná do New Yorku s Veuve Clicquot. Zúčastnila jsem se koňského póla ve VIP stanu, kde jsem potkala Nicole Kidman a další hvězdy:)

Když jsem se vrátila, přišli jsme bohužel o našeho 18-letého pejska:( Proto jsme příchod i Taspira trochu odložili a musel si na nás chvíli počkat.

Červenec

Vyzvedli jsme si Taspira:)

 A hned nás čekala Moet Party v Karlových Varech.


Hned po Karlových Varech jsem odletěla do Londýna s Lindex.
Čekal nás hudební festival Lovebox.A ještě jsme po návratu stihli Colours:)

Srpen

 V létě jsme si odpočinuli v Chateau Mcely
 A koupili jsme dům:)

Září

 Na Fashion week dostal pozvání i Taspir:)
 A objevili jsme se společně i ve Vogue:)

 Hned po Fashion weeku jsme i s Taspirem a Vendym byli pozváni do Milána na FW a party Swarovski.
 MAC backstage na Milan Fashon week

Swarovski Party


Po příletu do Prahy jsem ještě stihla zajít na představení parfému Tiffany. A hned po něm jsme se začali stěhovat:)

Říjen 

 Fotila jsem obálku pro InConcept Magazin
 Taspir fotil pro magazín Lidovek
A vyhrál svoji první soutěž

Listopad

 Užívám si vánočních večírků a prezentací.
 Hned po přestěhování máme natáčení u nás doma pro Topstar magazín.
Prezentace Bulgari

Prosinec
Začátek prosince jsme strávili v Chateau Mcely. Kvůli nemoci jsem pak nestihla pár důležitých akcí, ale co se dá dělat. Vánoce jsme si udělali naprosto nádherné a strašně jsme si je v novém domečku užili.
Přeji vám, jen to nejlepší do Nového roku. Hlavně zdraví a to ostatní se už nějak zařídí:D

8 komentářů:

 1. Měla jsi opravdu pestrý rok :) jinak k tomu, co jsi psala, je pravda, že si často říkám, že snad musíš mít v zadku vrtulku, že toho stíháš tolik. Někdy je prostě potřeba trochu si oddechnout. Na druhou stranu věřím, že když děláš něco, co tě baví, nevnímáš to vlastně jako práci :)
  Přeji ti, aby byl rok 2018 plný pozitivních věcí, abys byla zdravá, šťastná, obklopená svými milovanými a zažila plno krásných věcí.

  OdpovědětVymazat
 2. Krásný článek...😊 já bych chtěl vyzdvihnout tu nejdůležitější a nejhezčí věc, která mě loni potkala a byla to The Way show ve Vnitroblocku, na kterou jsi mě s kamarádkou pozvala. Byl to pro mě obrovský zážitek nejen kvůli slavným osobnostem a modelek a looků, které předváděli, ale kvůli tomu, že jsem potkal Tebe. 😊 Už tě nemusím jen fotit na Fashion weeks, ale přijít tě pozdravit a prohodit pár slov. Loni na FW jsem se teda neodhodlal, tak uvidíme letos 😂😊. A další perlou byla návštěva Paříže s dech beroucí výstavou Dior k 70. výročí značky. A mimo jiné Manolo Blahnik v Praze 💕
  Jinak já si žádná předsevzetí radši letos nedávám, jelikož jsem z loňska žádné nesplnil 😂😂

  Přeji ti krásný rok 2018...krásné sudé číslo...doufám, že to bude super rok 💗

  OdpovědětVymazat
 3. Krásně nabitý rok! Vidím za těmi akcemi hodně práce a energie. Za ty roky, co tě sleduji, jsi ušla velký kus cesty. Máš můj obdiv a jsi úžasně šikovná. Do nového roku ti přeji hlavně zdraví!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marti, děkuji za úžasnou pochvalu. Vážně si toho cením;) ty jsi moje čtenářka snad od začátku blogování, takže o to víc, to pro mě znamená;) taky přeji hodně zdraví a lásky;)

   Vymazat
 4. Na tobě se mi moc líbí, že i když zažíváš dny, které se nám "obyčejným smrtelníkům" mohou jen zdát :D, jsi lidská, příjemná a dokážeš psát, jako právě v tomto článku, o věcech, které potkávají nás všechny. Dokážeš vysvětlit, co prezentuješ a proč. Má to v sobě srdce.

  Přeji ti, ať je další rok poklidnější, ale zároveň plný dalších úžasných zážitků, které s námi můžeš sdílet.

  PS. fotka s klíčemi od domu je pro mě nejlepší z těch všech! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Ino,
  jde vidět, že jsi měla opravdu pestrý a nabitý rok. Jsem zvědavá co nás (jako čtenáře) od tebe čeká příští rok. Tvoje články jsou pro mě vždycky taková oddechovka a taky tak trochu nahlédnutí do jiného světa. Je mi ale jasné, že to vždy není jednoduché jak to na první pohled z fotek vypadá a přeji ti do nového roku aby se ti dařilo a vše se ti plnilo podle tvých představ.

  Martina

  OdpovědětVymazat
 6. Krásný, upřímný článek. Přeju další úspěšný a šťastný rok. A hlavně zdraví a lásku, to je jak píšeš nej! Míša z www.shoppersmiky.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 7. Dělá mi obrovskou radost sledovat jak se ti daří! Tak tedy přeji nabitý a s elegancí tobě vlastní zvladnutý i rok 2018!!

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentář. Na blogu se zobrazí hned po schválení:)
Komentovat můžete i anonymně, bez google účtu.