úterý 4. července 2017

The Way - Kdo vyhrál milion korun?

Krásný den všem.
Soutěž the Way, kterou jsem vám na blogu představovala, sleduji od samého počátku a byla jsem vážně zvědavá, kdo z osmi návrhářů ji vyhraje a získá tak milion korun na rozjezd své značky. Na přehlídku tří finalistů jsem mohla vzít i své dva čtenáře (Evu a Dana), a jsem moc ráda, že dorazili a přehlídku si užili. Fashion show se konala ve Vnitroblocku a jednalo se jen o představení finálních kolekcí. Na samotné vyhlášení vítěze jsme si totiž museli počkat až na poslední díl v televizi, takže se překvapení konalo až u obrazovky. To mi přijde trochu škoda, ale chápu, že poslední díl by jinak neměl sledovanost a šlo přece především o Tv reality show.
Samozřejmě jsem pro vás připravila fotky z přehlídky i z backstage, ale mám pro vás i jednotlivé lookbooky návrhářů. 

 O rychlý rozhovor ohledně vítěze soutěže jsem poprosila i uznávanou návrhářku Liběnu Rochovou. Zkuste si schválně podle náhledů tipovat, kdo se mohl stát výhercem a na konci článku najdete odpověď.

Všechny kolekce vycházely ze společného tématu: Heritage a bližší informace o vývoji kolekcí a inspiračních zdrojích návrhářů najdete v mých předchozích článcích zde a zde.
Takže jak vypadají hotové kolekce finalistů??

Lookbooky finalistů
Pavel BerkyFotograf - Lucie Robinson
Model - Diana Laluhová / My Model Agency
Make-up - Hristina Georgievska
Hair styling - Michal Zapoměl
Styling asistence - Daniel M. Šabata


Lay Sedláková 

Sedláková:
Fotograf - Lucie Robinson
Model - Dagna / My Model Agency
Make-up & hair styling - Eliška Matějková
Styling asistence - Daniel M. Šabata
Jiří Kalfař 
Fotograf - Lucie Robinson
Model - Tereza Bezkočková / Agents Model Management
Make-up - Hristina Georgievska
Hair styling - Michal Zapoměl
Styling asistence - Daniel M. Šabata
Speciální host topmodelka Alina Baikova 


  Můj outfit na přehlídku the Way- komplet od Liběny Rochové
A jak se na soutěž ve třech otázkách dívala autorka mého modelu?

Kdo z finalistů byl vaším favoritem, a jak se vám líbí vítězná kolekce:

Z finalistů pro mě byl favoritem Pavel Berky. Kolekce je čistá, velkorysá s vyváženou oděvní formou.. 
Stačí výhra jeden milion korun na rozjezd vlastní značky?
Nevím, co výhra vše obsahuje….na seriózní rozjezd značky s dlouhodobou prognózou jeden milión nestačí…..milión jako podpora pro vznik další jedné kolekce včetně PR a ostatních podpůrných aktivit je adekvátní.
 
Jak se vám celkově líbil formát reality show, a myslíte, že je podobná soutěž potřebná pro české návrháře?
V ČR existuje hodně různých aktivit vysoké i méně vysoké úrovně pro podporu českých návrhářů. Jelikož jsem nebyla očitým svědkem průběhu soutěže ani finálového večera, nemohu soudit ani srovnávat…

Vítězem soutěže the Way se stal talentovaný Pavel Berky. Jeho kolekce inspirovaná obdobím totality mě nesmírně kladně překvapila. Neuměla jsem si představit, jak ze své inspirace vykřeše komerční kolekci. Ale on to dokázal. Mělo to koncept, myšlenku a kolekce je kompaktní a prodejná. Přiznám se, že mě rozhodnutí poroty opravdu příjemně překvapilo. Jako skvělou zprávu beru i to, že další dva finalisté dostanou 200 000,- na novou kolekci, což je podle mě super. Kolekci Pavla Berkyho si budete moct zakoupit již na podzim v Designer Gallery Centra Chodov.

Měli jste stejného favorita? a jak se vám celá reality show The Way líbila? Sledovali jste každý díl?

 

3 komentáře:

  1. Děkuji za zmínku :). Každý díl této reality show jsem viděl snad dvakrát. Moji favoritkou byla jedinečná Lay. Jak řekla Lucie Robinson: "Koupila bych si ten kabát od Lay Sedlákové" a tím jí dala svůj hlas. Škoda, že samostatné díly nebyly delší a víc do hloubky, jak vše navrhovali nebo vybírali látky atd. Ale jinak se mi show moc líbila. A ještě jednou ti chci poděkovat, že jsem se mohl podívat na úžasné přehlídky ve Vnitroblocku. ���� čtenář Dan

    OdpovědětVymazat
  2. Já fandila Lay, takže pro mě to je docela zklamání. Snad vytvoří svojí kolekci, i když prohrála. Nevíš, jak se bude cenově Pavlova kolekce pohybovat? M.

    OdpovědětVymazat
  3. Vyhrál můj favorit Pavel Berky. Jeho kolekce je super a těším se do NC Chodov na jeho nabídku .

    OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentář. Na blogu se zobrazí hned po schválení:)
Komentovat můžete i anonymně, bez google účtu.