neděle 17. ledna 2016

Instalife XI.Krásný nedělní večer.
 Všimla jsem si, že jsem vám dlouho nepřidala článek do rubriky Instalife, takže to hned napravuji. 
Jaký byl váš víkend?
My jsme využili toho, že je na horách konečně dost sněhu a vyrazili na hory. Minulý týden jsem se věnovala přípravám na Ples v Opeře. Měla jsem fitting šatů a můj muž zase zkoušku obleku. Potom jsme vyrazili na společné nákupy a v jednom z příštích článků, vám ukážu co jsme pořídili. Můj muž zvládl nákupy překvapivě skvěle, ačkolic nákupy nemá rád.

Ale zpět k víkendu. Když už jsme byli ve Špindlu, koupila jsem si helmu, kterou jsem měla ve vánočním wishlistu, který jsme vám sepisovala. Nakonec jsem si vybrala černou, se stříbrnými detaily aby se mi hodila k nové bundě. Nezůstalo ale jen u helmy, nakonec jsem pořídila i černé rukavice a jednoduché stříbrné boty, abych nebyla celá jen v černé barvě.
Věci jsem samozřejmě hned otestovala na svahu a celkově jsme si užili skvělý víkend. 
Příští týden mě čekají zajimavé prezentace, ačkoliv se snažím chodit na co nejméně akcí pro blogery, abych vám nepřinášela stejné fotky, které najdete i jinde (a nespojovala své jméno s velkým množstvím firem), na tyhle se zrovna opravdu těším.


Jediná věc, co narušila, jinak super týden, byla smrt mého milovaného hudebníka, a zároveň módní ikony. .Jsou to dva roky, co jsem vám o něm psala na blog článek. O tom, jakou je pro mě inspirací, jak změnil pohled na módu a vnesl do ní trend androgynního vzhledu.
RIP David Bowie
Nákupy v Bogner


Po Vánocích jsme se zase vrátili do fitka, protože na namrzlých chodnících se nedá příliš běhat. 
Ale moc nedáváme ty kvatna lidí.
Vrátila jsem se ke klasickému diáři. Mám sice online diář v tabletu a mobilu, ale potřebuji si odškrtávat úkoly a zapisovat si poznámky ručně.


10 komentářů:

 1. Ta helma vypadá fakt super. A moc se mi líbí ten poslední portrét. Co to máš prosím za rtěnku?? díky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Je to rtěnka MAC, odstín Velvet Teddy. Teď asi moje nejoblíbenější:)

   Vymazat
 2. Super fotky. Na hory bych jela hned ale zatím nebyl čas. Taky bych si potřebovala koupit nějaký hezký oblečení na lyže:) omrknu ten Bogner:) Alča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alčo, určitě mrkni. Já jsem moc spokojená. Jen bych ještě potřebovala úzké kalhoty.

   Vymazat
 3. Ahoj inuš,
  ta předposlední fotka je přímo ikonická!

  pa, lůca

  OdpovědětVymazat
 4. Rtěnka je vážně super a těším se na ty vaše společné nákupy!! To je skvělé že tvůj muž nákupy zvládne. To ten mlj teda vůbec nedává. Musím chodit sama:(

  OdpovědětVymazat
 5. jo a mě se teda hrozně líbí ta první fotka!

  OdpovědětVymazat
 6. Klasický diár mám aj ja už niekoľko rokov, taký v ktorom sa mení len náplň, no teraz prvýkrát náplň neviem zohnať, lebo je všade vypredaná. Evidentne klasické diáre vedú aj v dobe smartfónov :)

  NITA

  OdpovědětVymazat
 7. moc hezké líčení na předposlední fotce :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentář. Na blogu se zobrazí hned po schválení:)
Komentovat můžete i anonymně, bez google účtu.