pondělí 29. února 2016

Blog slaví 5 let + Giveaway

Krásný den, moje milé čtenářky a čtenáři.
Můj blog před pár dny oslavil 5 let a já bych si tohle výročí ráda užila s vámi. Nechci vám psát to stejné, co každý rok. Ale poděkování všem mým čtenářkám prostě nesmí chybět. Blog by bez vás nebyl tím, čím je. Je tu díky vám a především pro vás. Každý komentář mě potěší a často mě v práci posouváte dál.

Když jsem s blogem před lety začínala, říkala jsem si, že už je na jeho zakládání poměrně pozdě a největší blogová vlna již proběhla. Jsem samozřejmě ráda, že jsem se mýlila. Nikdy bych nehádala, že se blog nakonec stane mojí prací, že díky němu budu tváří značky známé návrhářky nebo že budu mít možnost psát pro časopis ELLE. Těch zajimavých příležitostí byla celá řada a já si nakonec nejvíc cením těch, které vznikly na základě osobních setkání, ne jen díky fotkám na blogu.

Když se podívám zpátky, tak musím uznat, že to byla opravdu dlouhá a náročná cesta. Za některé staré fotky bych se docela ráda zastřelila :D Můžete se zasmát se mnou:) Většina fotek pochází z prvního roku blogování, takže zhruba 4-5 let zpátky. Když jsem to zpětně procházela, vážně jsem se dost pobavila:)Samotný blogový svět se po těch letech celkově změnil.
Blogerů je hrozně moc a pro čtenáře musí někdy dost těžké se ve všech zorientovat.
Vytrácí se originalita a blogeři často čerpají od ostatních blogerů, ale na téma vývoje blogování si vyčlením samostatný článek:)
Ubylo také komentářů, ale chápu, že v takovém množství blogů nemají čtenáří čas se zastavit a ke každému něco napsat. Na druhou stranu se z každého komentáře raduji a dělá mi radost. Vůbec je neberu automaticky. Nesmírně mě těší, že mi i po těch letech stále roste návštěvnost a můj blog vás evidentně baví.

Ale teď rovnou k poděkování:)
Připravila jsem si pro vás narozeninové soutěže, ať to spolu pořádně oslavíme. Protože chci, abyste si o každou výhru mohly zasoutěžit, budu je dávat zvlášť a můžete u každé zkusit svoje štěstí:)
Snad vám udělám takovou radost, jakou vy děláte mně už 5 let:)
Jako obvykle patří poděkování mojí mamce, která mě do blogování navezla a mému zlatému partnerovi, který mi s blogem moc pomáhá a ve všem co si zamanu mě podporuje:D

Dnes se tedy bude soutěžit o novinku od Swarovski -Deluxe Activity Crystal Set v hodnotě 4690,-
Jedná se o velmi oblíbenou možnost jak sledovat a mít pod kontrolou svoje aktivity během dne. Náramek sleduje kolik jste za den spálili kalorií, nebo kolik jste ušli kroků. Ale také monitoruje jak kvalitní máte spánek. Všechny informace sbírá a vy je můžete sledovat jak na náramku, díky diodám nebo detailněji v mobilu díky aplikaci Misfits. Pomocí náramku budete mít dokonalý přehled a své fizické aktivitě, o tom kolik a jakým způsobem máte spálit kalorie, nebo si můžete nastavit svůj denní cíl a náramek to už ohlídá za vás.
Myslím že před létem se tahle vychytávka bude hodit každé z nás:)
Balení obsahuje krystal, který sbírá informace, náramek s krystaly Swarovski, sportovní náramek do fitka který můžete měnit a baterii. Pokud plavete, tak se nemusíte bát. Náramek je vodotěsný a načítá i aktivitu plavání.

Proč si zlepšování fyzičky či hubnutí neudělat trošku snazší. Mě tahle hračka baví, protože hned vidím výsledky v mobilu. Vím kolik jsem spálila kalorií a kolik by to ještě chtělo. Takže věřím že se bude líbit i vám:)

A jaká jsou pravidla? Naprosto jednoduchá.
Stačí být čtenářem blogu, sledovat FB stránku nebo instagram Ina_T_Blog (pokud máte, jinak nevadí) a nechat komentář se svým emailem.


137 komentářů:

 1. Hrozně se mi líbí ta fotka jak sedíš na schodech, trochu mi tam připomínáš Avril Lavigne za mlada, ale jinak myslím, že se všichni bavíme při procházení starých fotek :D
  E-mail:
  Fiserovakristyna@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Sice články nekomentuju, ale tvůj blog s přestávkami sleduju už přes tři roky. A nejen na fotkách v tomto článku jde vidět, že ses hodně posunula dopředu. Přeju ti, ať je i v dalších letech blog stejně úspěšný jako do teď. :)

  n.pavelkovas@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 3. Ino, moc gratuluji k blogovému výročí, jsi svá a to se v dnešním blogsvětě velmi cení! Jen tak dál!
  mikulova.tereza@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. Sleduju jako Michaela Cervena a email je cervena.miska@gmail.com. Hodne uspechu v dalsi blogerske petiletce!

  OdpovědětVymazat
 5. Přeji krásné blogonarozeniny!

  Náramek by se určitě hodil :-) můj mail je petra389@post.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Běžně nekomentuji, jen "tiše" čtu... ale dnes si to neodpustím :). Moc gratuluji k pětiletému výročí a věřím, že ještě spoustu takových "výročí" oslavíš! :)
  Krásný den <3
  magdalenarychtova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. Tý jo 5 let, to je super. (majahabanova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 8. Každý máme fotky, za které bysme se nejraději zastřelili. :D Pobavila jsi mě. :) Tvůj blog sleduji asi jen rok a půl, ale hrozně se těším na každý článek. Na tvém blogu je něco neokoukaného. :)
  kristy.nejmanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Parádní fotky :-D Přeji i nadále mnoho úspěchů!!!

  sweet.veronika@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 10. No rosteš do krásy, i když zajímavá jsi byla vždycky:-) danielle.calin@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Já už bloguji rok osmý, bohužel jsem do momentálního blogu nikde nevydržela dost dlouho :). Gratuluji k pátému výročí, snad se s blogem za pár let budu slavit to stejné :). Je skvělé sledovat, jak se s blogem vyvýjíš.
  A náhodou, ten outfit s baretem by se mi na tobě líbil i teď! :)

  Magda T.
  miki.little@gmail.com
  tpatc.blog.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Ino, především gratuluji Tobě a blogu k narozeninám, přeji další úspěchy a příležitosti, ty ať jsi hlavně zdravá a šťastná.Tvůj blog je skvělý a ráda čtu tvé příspěvky, hledám u nich odreagování a inspiraci. Líbí se mi tvoje vyjadřování, styl blogování i tvé názory.

  Páni dost jsi se změnila :) řekla bych, že je z tebe dáma s velmi vytříbeným vkusem a názory.

  Ani jsem netušila, že sportovní náramek může být takto krásný, nikdy jsem je nevyhledávala, protože se mi moc nelíbí a nenosila bych ho, ale tento se opravdu povedl.

  Ještě jednou gratuluji :)

  OdpovědětVymazat
 13. Dúfam že ti blogovanie ešte dlho vydrží lebo tvoje články ma veľmi bavia :-) vôbec by som sa nehnevala keby si publikovala články aj každý deň...:-)

  denisa@econ.sk

  OdpovědětVymazat
 14. adel.dankova@gmail.com a všechno nejlepší ������

  OdpovědětVymazat
 15. Jsi skvělá a jsem hrozně ráda, že jsem měla možnost Tě potkat v MUIP. Naživo jsi stejně krásná jako na fotkách, hh :)) A díky tvému nápadu mám z MUIP nejhezčí fotku, jakou jsem od nich kdy dostala:) Děkuju! katty.andrlova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Gratuluji k pětiletce a přeji spoustu dalších spokojeně problogovaných let :-)
  Starší fotky nepochybně mají své kouzlo. Je na nich krásně znát progres :-)
  Přeji pěkný večer
  mishaoriflame@post.cz
  (FB sleduji - ať vím, co se děje nového. Insta zatím nemám účet)

  OdpovědětVymazat
 17. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 18. Blog sleduji delší domu s moc mě baví 💜 moc se mi líbí ta fotka na schodech.přeji Ti,aby byl blog takto uspěšný i v dalších letech ...
  dolar89@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 19. Tvůj blog sleduji skoro od samého začátku, více jak čtyři roky :) nikdy jsem neměla moc potřebu komentovat, ale koukala jsem na nové články pravidelně, dokonce si i spoustu outfitů stahovala pro inspiraci, které dodnes mám.. Já dodnes váhám, zda založit vlastní blog. Moc tě obdivuji a fandím :)
  lucievitkova93@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 20. fotky pro pobavení jsou milé :) ale myslím, že "na zastřelení" to má daleko :)
  můj mail: barbora.pp@gmail.com (a sleduji tě na FB i na Instagramu)

  a na závěr: Happy B-day Blog!

  OdpovědětVymazat
 21. Miluju to, že se nebojíš vybočit ze stáda a jedeš si svůj styl. Doufám, že taky někdy dospěju do této fáze :)

  vlachopulosovamisa@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 22. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 23. 5 let je obrovský úspěch Ino! A v tom našem malém českém rybníčku jsi se dokázala vyšplhat na úplný vrchol, za české blogerky jsi absolutní top! Tvůj blog a ty samotná jsi pro mě obrovskou inspirací, je úžasné kam jsi se dostala, je úžasné jak si jdeš za svým a jaké nabídky díky tomu dostáváš. Jsi pro mě obrovský vzor :) přeji dalších šťastných minimálně dalších 5 let blogování Tobě i Tvému blogu.
  milada.vachova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 24. Tak ten posun je opravdu pořádný - z mladé slečny vkusnou ženou.. Rosteš nám opravdu do krásy! :) Teď jsem zvědavá, jaké bude porovnání za dalších pět let :)

  kristyna.gabrielova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 25. Prvně gratuluji k pátému výročí a ještě více k posunu :) Blog už nějakou dobu sleduji, ale ty fotky z prvního roku mě překvapily a pobavily (což bych nerada aby vyznělo negativně). Je skvělé, že je tu někdo, kdo podporuje české návrháře, českou módu a umí ji 'prodat' dál originálně, s grácií a elegancí. Snad se dočkáme i dalších pěti let...minimálně :)

  s.psotkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 26. Je to celkem nostalgie, pamatovat si ty starý fotky :D tak ať to s blogem pořád vychází co nejlépe!:))
  petra.ph@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 27. Ahoj Inuš,
  Gratuluji k blogovému výročí. Příjde mi, že ten čas hrozně letí...jakoby to bylo včera co jsem četla Tvé první články...neuvěřitelně jsi se posunula, ale zároveň zůstala svá...přeji spoustu dalších úspěchů a těším se na každý další článek a za každý děkuji :-)
  Kroupa *

  OdpovědětVymazat
 28. Ty fotky ze začátku jsou vtipné, ale nic, za co by ses musela stydět. Je zajímavé vidět, jak se tvůj styl vyvíjel. Úplně nejvíc se mi líbí ta první, ta v růžovém, sluší ti to.

  Přeju si vyhrát, tak zanechávám svůj mail na sebe, děkuju: kanjitoshite@gmail.com
  www.kanjitoshite.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 29. Článek o blogování jsem dopsala včera. A máme na to celkem podobný názor. Každopádně jsem se ještě vůbec nerozepsala.

  Jinak jsem teď shodila 3 kg a ty hodinky jsou boží. Swarovski je můj oblíbenec.

  Hezká GA.

  elizabethlore@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Jej to uz je tak dlouho? Tak ti preji dalsich tak zazitkove bohatych let. Rada te sleduji, bavis svou vystrednosti. Ne vzdy je mi po chuti tva moda ale o tom to je. Kazdy je original a ty to davas notne najevo. Jen tak dal.
  Olenakova00@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 31. Facebook kajahlavackova
  Insta karolinkahlavackova
  Jinak blog jsem objevila nedavno a hned zabral misto treba holkam z ACOS. Děkuji ti za to ze píses
  Hodne uspechu xoxo
  Kája

  OdpovědětVymazat
 32. Gratuluji k vyroci
  petra.buzkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 33. priznam se, ze jsem te zacala sledovat teprve nedavno. moc blogu nesleduji, protoze jak pises - nejsou originalni a za kratko me prestanou bavit. tady zatim nachazim zajimave napady na outfity i na kavarny v praze atesim se na kazde nove foto na instagramu:) takze doufam, ze ti psani a foceni vydrzi ;)

  knofliik@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 34. Neskutečné :-) ušla jsi opravdu dlouhou cestu a myslím, źe tím správným směrem, jen tak dál
  lucie-rysava@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Gratulujem :) fakt sa tvoj blog super vyvinul, tvoj styl je teraz paradny <31

  OdpovědětVymazat
 36. Gratuluji k 5ti letům blogování. Přeji Ti, aby těch dalších blogovacích let bylo nejméně 50. Já se také vždy bavím, když se dívám na fotky z minulých let, ale tobě to všude nesmírně sluší. Líbí se mi tvůj styl, přesně tak, jako se mi líbil před pěti roky, hlavně ta originalita, žádné kopírování. Jsi svá a doufám, že Ti to vydrží a tvůj blog bude dále úspěšný. Také Ti přeji spoustu milých čtenářů, bez zbytečných anonymů s urážkami. V. vendulkaplankova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 37. Na blog jsem narazila az kvůli bulváru, ale začal me bavit a ted pravidelně sleduju a nechávám se inspirovat. A obcas (treba jako dnes) diky skvělým fotkám prehlednu i hrubku v článku ;) marketahavlova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 38. Sledujem ťa už veľmi veľmi dlho, si jedna z mála blogeriek, ktoré ma ani po tých rokoch neprestali bavit sledovať :) K výročiu blogu samozrejme gratulujem :) si úžasná žena.

  Monikakrogmanova26@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 39. Ahoj Ino, sleduji Te na FB i Instagramu. Tvoje starsi fotky me hodne pobavily, ale nic si z toho nedelej:) Beru to jako dukaz, ze jsi taky jenom clovek, a ze se to stava i tem nejlepsim..jsem rada, ze nejsem sama, kdo to tak ma. Diky za to :)! Hodne inspirace do dalsich let!
  mareckom@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 40. Gratuluji k vyroci! Tvuj blog ctu moc rada a pravidelne - lucie.rerichova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 41. Také gratuluji k blogovému výročí, ať se daří i nadále! Fotky jsou skvělé, někdy je fajn se poohlédnout :)
  Náramek úžasný, ten bych využila na 100%
  Lenka
  lenka_jas@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 42. Gratulujem:-) pamatam si, ked som ta este v zaciatkoch objavila a bola som taka nadsena, ze som ti pisala mail. A ty si zas bola taka mila, ze si mi odpisala:-)
  evakostrnova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 43. Moc gratuluju ke krásnému půlkulatému výročí a těším se na to kulaté :) svůj ůspěch máš zasloužený a já ti přeju jen ať se ti daří víc a víc. Vždycky se ráda zastavím s kafíčkem u tvého nového článku. Tak jen doufám že ta pohoda zůstane a vždycky ten článek tady pro mě a pro ostatní čtenářky bude. :)
  stuchlikova.vendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 44. Gratuluji! Mne nejvic na tvem blogu chybi ty saty a vylety na zamky. To byly ty nejhezci fotky pro mne. Hodne si se posunula jinam a priznam se, ze se mi ty panske outfity prilis nelibi. Zase na druhou stranu jsi to ty a jsou zajimave a originalni. Kazdopadne te budu sledovat dal. Historicke outfity, ktere jsi pripomenula, jsou take s napadem ale zase jinak sympaticke.

  fx80010@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 45. Ahoj Ino,
  koukám, že zajímavá změna, určitě je vidět ta práce, kterou jsi na blogu nechala :) Ani jsem netšila, že blog píšeš tak dlouho, ale tim líp, aspoň bude co číst, až se pročtu tim novějšim :D
  Verča
  werrily@seznam.cz
  Ne hladu

  OdpovědětVymazat
 46. Gratuluji k 5ti letům s blogem a přeju hodně úspěchů i nadále:)Myslím, že fotky jsou milé a je na nich vidět obrovský posun kterým jsi prošla. :)
  svobma02@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 47. Gratuluji.) Pamatuji si, že jsem tě zhruba před 2 lety viděla pracovat v H&M. Moc dobře jsem znala tvůj blog, ale neměla jsem odvahu ti říct, jak moc uznávám tvojí práci. Za ty 2 roky se toho stalo strašně moc a kvalita tvého blogu stoupla neuvěřitelně. Z české blogové scény tě mám nejradši tak prosím pokračuj v tom, co děláš Ino. Jseš nejlepší^.^ : )
  natalieholzknechtova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 48. Ahoj Inusko, predevsim bych Ti chtela poprat hodne dalsich odberatelek a mnoho outfitovych napadu :) sleduji Te uz nejaky cas a vzdy s otevrenou pusou tleskam Tvym outfitum, na ktere by mne chybela odvaha..na ten naramek bych si ale troufla :) A jak by rekl muj kamarad: Zustan takova, jaka jsi..protoze neznam zadnou jinou, ktera by mela takovy smysl pro fashion jako mas Ty! Opatruj se!
  Email: romana.koutenska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 49. Ahoj, 5 let už je nějaká doba!! Je vidět jak moc jsi se za tu dobu posunula. Přeji do dalších let mnohonspokojených čtenářů :)
  Šárka
  sabera@hotmail.cz

  OdpovědětVymazat
 50. :) ale sa za tých 5 rokov veľa zmenilo :)
  krásna si bola vtedy aj teraz ;)
  lenocka.jancova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 51. Tvůj blog je pro mě inspirací jak v osobním životě tak v budování své práce. Cesta k uspěchu je hodně trnitá a kolikrát to chceš i vzdát, ale nevzdávat se a bojovat o to co tě baví stojí za to!
  Přeji Ti hooodně let, za které stojí bojovat! :)

  lieskovska.v@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 52. Sleduji zde i na instagramu.Nahodou i na tech starych fotkach Ti to slusi, ale je pravda, ze oproti dnesku jsi tam temer "tuctova":)))
  Naramek se mi libi, aspon bych zjistila kolik me stoji sil to moje prave dnes sedmimesicni dite:)Jen nevim, jestli by z toho vstavani po!!! hodine!!!po chvili neodesel:(

  Noogeta@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 53. Gratuluji Inusko, blog sleduji už 4 roky a nemůžu si ho vynachválit . Máš nezaměnitelný styl a osobnost, čehož si velice cením . Jen tak dál :-*

  kristynahlucha@email.cz

  OdpovědětVymazat
 54. Páni, už je to pět let... a ty staré fotky ještě nejsou tak špatné. Moje nejděsivější patří k době, kdy mi bylo asi 14 a chtěla jsem vypadat jako hrdinka z telenovely. To už je vskutku děsivé. tatusik@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 55. Gratulujem k vyrociu ;-)
  FB Nikolka Guzmická
  nikky33@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 56. GFC: Peťuška
  gratulujem k blogovým narodkám... :) prajem hlavne veľa inšpirácie do budúcna... :)
  a máš pravdu, niektoré fotky sú fakt mimo... :D

  reichlova.petra@zoznam.sk

  OdpovědětVymazat
 57. Nedávno som sa musela učiť, tak som pozerala fotky a niektoré si mala aj na fcb a hovorila som si, že si prešla brutálnou zmenou!Ja ťa sledujem už asi dva roky a stále ma bavíš. Momentálne som sa začala obzerať po českých a slovenských dizajnéroch :)
  Na fcb som ako Oh, thanks I am a woman :)

  OdpovědětVymazat
 58. Ahoj, Tvé staré fotky dávají naději, že vše má vývoj a každý není hned na špici a s dokonalým vkusem, což mi dodává energii se nevzdávat a stále zkoušet nové věci.
  uci.velkova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 59. Moc gratuluju k blogovym narozeninam a ke vsem uspechum, Ino:) hlavne spoluprace s pani Rochovou, to uz je neco! sleduji na Fb jako Tereza Kolarikova, IG jako tterezak, email: kolarikova.t@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 60. Gratulka veliká <3
  Blog, Facebook a i instagram sledujem ako: Dadalajf
  E-mail: dadalajfblog@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 61. Gratuluji, myslím že tvůj blog baví všechny :) Jsi dost zajímavá osobnost:)

  lucielovely@seznam.cz

  www.lucieglam.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 62. Gratuluji k narozeninám, Ino! :) Soutěžit tentokrát nebudu, ale přesto mám nutkání zanechat komentář.

  Nad směrem českého blogování se zamýšlím už nějakou dobu a také se už nějakou dobu zoufale snažím vyčlenit. Chtěla jsem začít s módním blogováním, ale brzy jsem si uvědomila, že je to natolik "ohrané" téma, že jako začátečník absolutně nemám co nabídnout a bude lepší si outfitové články nechat jen jako součást celku, nikoliv jako stěžejní téma blogu. Raději jsem se vrátila k tomu, co u mě měli čtenáři vždy nejradši - články ze života s trochou všední psychologie. Celkový směr blogování mě však často uvádí do rozpaků. Dokonce ani ty nejoblíbenější blogerky už nejsou zvlášť zajímavé a často je to jen o sponzorech, cestách se sponzory, reklamě a naprosto nezajímavých vlozích. Myslím, že blog by měl čtenáři něco dát, někam ho obsahem posouvat a nutit jej k zamyšlení, přičemž reakce "hezké fotky" nebo "odkud máš ten kabát?" jen dokazují absolutní selhání, pokud převažují. Na takový komentář odpovíš či poděkuješ, ale další interakce už nepřijde. Přitom komunikace se čtenáři je na blogování to nejkrásnější. Osobně naprosto miluji, když se na blogu potkám s člověkem, který přihodí vlastní myšlenku, nebo chce se mnou diskutovat, ačkoliv se třeba naše názory liší. Mám to štěstí, že pokud přibude na blogu komentář, ač jasně opoziční, autoři se ve valné většině dokáží vyjádřit slušně a často i velmi konstruktivně.

  Co se tvého blogu týče, nestalo se mi, že bych z něj odcházela "nepoznamenaná". Tvé články člověka motivují, inspirují a nebo spouští myšlenkovou smršť, proto se sem tak ráda vracím a pokud čas dovoluje, tak píši komentáře, protože mě k tomu obsah vysloveně postrkuje. :) A tak prosím, byť to není třeba, zůstaň stále svá. Pro českou scénu jsi jako maják v mlze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nestihla jsem dříve reagovat, ale moc děkuji za krásný komentář. S blogováním to cítím tak nějak stejně a jsem moc ráda že můj blog tě stále baví. Děkuji moc!!

   Vymazat
 63. Blog je pro mne inspirativní a inspirující v mnoha směrech. FB Leona Jurič, leonca@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 64. Wow, riadny posun, no tak to má úplne každý blog. Gratulujem k blogovým narodeninám a som rada, že som tvoj blog pred asi dvoma rokmi objavila. Je suverénne jeden z najlepších a veľmi ma baví. Teším sa vždy na každý tvoj post, pretože si svoja a naozaj originálna. Takže sledujem aj sociálne siete :)
  anita.beresova@gmail.com

  NITA

  OdpovědětVymazat
 65. Gratuluji k pátým narozeninám :) Tak aspoň ještě dalších pět let! :)
  BenovaMichaela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 66. Ahoj Ino, sleduji tě už od tvých blogerských začátků a moc se mi líbí tvůj vývoj a taky to, že ve svých článcích a outfitech pořád přicházíš s novou inspirací pro čtenářky, aniž bys zapadala do konzumního a neoriginálního stáda. Tak se neměň a zůstaň i nadále svá, budu se těšit na tvé další články!:) Govana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 67. Tvůj blog sleduji už dlouho, myslím že nejvíc jsem se vždy těšila na články, když jsi byla za maminkou v USA. To mě moc bavilo a staré fotky jsou super :-) Hodně úspěchů do dalších let blogování! deenov@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 68. Moc mne v poslední době potěšil článek o vlasech, na základě toho už testuji značku kevin.murphy, zatím jsem bohužel nenašla ten svůj šampon, ještě, že prodávají vzorky :) Náramek je úžasnej, teď po druhém dítku mám zálusk na nějaký podobný, na hubnutí to musí být skvělá motivace :)
  kokinka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 69. Zdá se mi, že hodně blgerek, které sleduji teď slaví 5. výročí blogu... asi sleduji hodně blogerkových stálic! :) Z fotek je vidět, že se tvůj styl hodně změnil...ale u koho za za léta taky nezměnil, že... když se úpodívám, co se nosilo před pár lety.. :D :D k.trnovska@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 70. Teda, jsem rada, žes ukázala ty staré fotky, je vidět, žes ušla dlouhou cestu, jen tak dál... Baratankodrom@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 71. Super! Gratuluji k blogonarozkám a přeji mnoho dalších nápadů, úspěchů a spokojených čtenářů. :)
  Sleduji GFC i FB: Ivana Ratajová (hezkakytka).
  hezkakytka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 72. Gratuluji k výročí a díky, že jsi pořád stejně originální a svá :) annp1418@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 73. Gratulujem k narodeninám! :)
  FB: Lenka Lenuška Merková
  GFC: Lenka Merková
  lenus.ka133@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 74. Gratuluju! :) 5 let už je docela dost :) Já si nemůžu pomoct, ale nějaké ty staré outfity jsou fakt hezké!! :)
  simca.pil@seznam.cz
  simmyss.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 75. máte styl a vkus, zrajete jako víno (není to kec) ať se daří , Andrea
  aandyana@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 76. Sleduju tě dloouho a úplně všude :) Blahopřeji k výročí a ať se ti i nadále daří!

  GFC Anetátor Anetátorový, FB Aneta Riemerov*á, IG anetator.r a mail je sherbatsky@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 77. gratuluji k narozeninám blogu a přeji jen samé další úspěchy v blogování :) ta výhra je super vychytávka, jsem vůbec netušila, že swarovski něco takého dělá, gfc: Vendula Mikulková, MikulkovaVendula@seznam.cz přeji příjemný večer

  OdpovědětVymazat
 78. Moc gratuluji k tvým úspěchům, myslím, že blogů je opravdu hodně a o to těžší je se prosadit :) i.miklasova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 79. Jen tak dál, moc ti fandím! :) rstiborova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 80. Gratuluji! Páni opravdu pěkná soutěž. Tato vychytávka by se opravdu hodila každé.
  GFC slovakovairca95
  FB Irenka Slováková
  slovakovairca95@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 81. Gratuluji gratuluji, 5 let to je něco! A o tom swarovski náramku slyším poprvé :-)
  Schr.lenka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 82. Musím říct, že tvůj blog je momentálně jediný, který je odlišný mezi tím stádem elite bloggers a tak podobně...je to možná ošklivě řečeno, ale přijde mi to opravdu jako kopírování jedné blogerky od druhé. I když máš blog už 5 let, pořád je to něco jako čerstvý vánek mezi aktuálními blogy :)
  aleachimb@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 83. Moc gratuluji k blogovým narozeninám Ino :) tvůj blog čtu teprve krátce asi jen rok, ale za tu dobu jsem si ho velmi oblíbila, jsi opravdu originální a máš vlastní hlavu což je dnes opravdu vzácné! A spolupráci s paní Rochovou? To mluví samo za sebe. Díky za tvoji práci. Můj email je johanamojak@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 84. Gratuluji k pěti letům a jsem moc ráda, že ti originalita tak dlouho vydržela :)

  Nikol.klierova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 85. Gratuluji k 5 letemu výročí!

  Mouckova.romana@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 86. Hezké blogové výročí a do dalších let přeji hodně zážitků a krásných fotek jako nyní - bez nich bychom nemohli na co vzpomínat!

  mininek@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 87. Tvůj blog sleduji ráda, líbí se mi, že máš svůj originální styl, což se rozhodně nedá říct o všech českých blogerkách. Gratuluji k hezkému výročí a přeji další úspěšná blogová léta! :)

  vrbova.eliska@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 88. ahoj :-) ráda tě sleduji,líbí se mi tvůj vkus:-).Můj email sadkova.hanina@atlas.cz ahoj Hanina

  OdpovědětVymazat
 89. Gratuluji k výročí a doufám, že tu ještě jednou tak dlouho s blogem budeš! :)
  kubatova-lucie@seznam.cz

  Sleduju tě všude :)

  OdpovědětVymazat
 90. Všechno nejlepší. Skvělá práce s blogem. :)
  chechty.a@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 91. Náhodou, mě se ty fotky docela líbí - třeba ta s tou světlemodrou mašlí na hlavě!
  Ať se ti daří i nadále, stejně dobře nebo ještě lépe!!!
  Tvá čtenářka Lucie,
  luckant@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 92. To tom náramku sním už nějakou dobu :o) Určitě by mi pomohl shodit těch par desítek kil...:o)
  Přeji Ti krásné výročí a ještě spoustu takových :o)
  FB: Michelle Pavlíčková
  IG: michellepavlickova
  Michaela.pavlickova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 93. Ino moc gratuluji k vyroci. :) Tvuj blog jsem objevila teprve nedavno a jsem z neho nadsena. Libi se mi, ze jsi jina nez ostatni blogerky a jsi mi velkou inspiraci. Timto ti chci podekovat za tvou praci a take zkusit stesti, ikdyz ma nejveci vyhra je to, ze sem narazila na tvuj blog. :))
  h.blumelova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 94. Já tvůj blog vlastně nečtu tak dlouho jako slečny pode mnou, narazila jsem na tebe asi před rokem a to, myslím, přes instagram. V té době jsem měla svých pár fav blogů a dál nepátrala, bylo mi z té kvantity (většinou na úkor kvality smutno). Stejně jsem tehdy tvůj blog nakonec otevřela a už z úvodní fotky byla nadšená. To je tak kreativní, pomyslela jsem si. Od té doby čtu tvůj blog a sleduju instagram, kde občas i komentuju (líbí se mi, jak svým fanouškům s láskou odpovídáš) a posunula jsem si tě ve svém žebříčku blogerek a blogerů velmi vysoko, především díky tvému elegantnímu, kontroverznímu stylu, názorům a vlastně i díky Bowiemu (my crush, ať je mu lehká zem��) Přijde mi, že v dnešní době se člověk jen trochu odliší a hned se stává terčem pomluv, čímž ty se buď nezabíváš nebo to aspoň nedáváš najevo. Člověk by měl být jaký je a nestydět se za to. Člověk by měl číst dobré blogy a nestydět se za to. ��
  sara.voldanova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 95. Wow! Nádhera! :) A prajem ešte veľa úspechov do ďalších rokov. :)
  lenka.durcekova@gmail.com :)

  OdpovědětVymazat
 96. Fotky jsou uzasne a moc Ti to na nich slusi! Hlavne na te s satkem :)

  Moc se tesim na dalsi uzasne clanky.

  batova.j@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 97. Tvůj blog sleduji asi rok, ale zatím jsem se nikdy neodhodlala napsat komentář a vždy jsem jen jedním dechem přečetla nejnovější článek. Máš velmi zajímavý a osobitý styl a nejvíce mě baví Tvé spolupráce s paní Liběnou Rochovou, myslím že její modely se k Tobě velmi hodí. Hodně štěstí blogu do dalších let :-)
  Facebook: Lenka Emma Sloupová
  E-mail:lenka.sloupova@post.cz

  OdpovědětVymazat
 98. AHoj Inuš :) Sleduji tě v podstatě od tvých začátků a vnímám tvůj úžasný posun v před! :) Pro mě je to jen utvrzení v tom, že když člověk na sobě pracuje a jde pomalu ale jistě vpřed, přijde zasloužená odměna. Moc ti fandím, koupila jsem si tenkrát i na tvé doporučení knihu " se šarmem pařížanky" a nedám na tuto módní bibli dopustit. Posílám ti hodně síly a energie :) Měj se pěkně. Dáška :) Beerovadagmar@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 99. Gratuluji k výročí! Tvůj blog sleduji již od začátku a stále ráda:-)
  Přes IG Tě sleduji jako lorrisss
  lorriss@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 100. To to letí! Moc gratuluju ke všem úspěchům! :) moncha17@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 101. Většinou nemam ve zvyku komentovat, jen tiše obdivuji. Jsi skvělá, gratuluji k výročí. veronika.svoboodva96@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 102. Ahoj Ino,

  přidávám se ke gratulacím! Blog jsem objevila teprve nedávno, ale opravdu mne zaujala Tvá originalita a krása :) Velké díky za Tvou práci, která nás všechny více či méně inspiruje a přeji mnoho úspěchů do dalších let!

  Nikča
  ziklovanikola@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 103. Starnes do krásy:) za těch pár let jsi se stala naprostou profesionalkou. Ocenuji hlavně Tvoji originalitu a to, jak jsi miloucka :D (I když už dávno bys mohla mít nos jenom nahoře) martulka.h@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 104. Gratulace! :) Děkuji za inspirativní a originální články.
  aneta.koppova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 105. Gratuluji Inus, sleduju te hodně dlouho a mám to tady ráda <3
  Radoslava.20@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 106. Milá Ino, tvůj blog sleduji velmi ráda. Inspiruješ mě a každé ráno díky Tobě přemýšlím co si vezmu na sebe, aby se to k sobě hodilo a vyjadřovalo to něco ze mě. Některé věci, co nosíš, bych si asi nevzala, protože už takhle na mě v práci někdy koukají, jak když spadnu z višně. Když si vezmu čelenku s kytkami nebo když přijdu s kloboukem, nikdy se nevyhnu narážce, jestli nejdu lovit zvěř, nebo jestli jsem si všimla, že mi na hlavě roste louka :). Většinou se nad narážkami podobného typu už nezastavuju. Dodala si mi odvahu vybočit z řady a být sama sebou, moc děkuju a přeju mnoho úspěchu jak v pracovním, tak i osobním životě :). Tvoje spokojená čtenářka

  OdpovědětVymazat
 107. Všechno nej nej nej nej nej! Ještě vic úspěchů do dalších let :-)
  s.soupal@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 108. Ahoj Ino, gratuluji k tomu, kam až si s blogem došla. Jsi velmi inspirativní člověk. Nedávno jsem si prohlížela fotky z tvých začátků a docela jsem se pobavila :-) Stejně jako když se zpětně dívám na své fotky; -)
  Měj se krásně

  pavlinabrandejsova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 109. Sleduji, fandím, gratuluji a přeji mnoho úspěchů do dalších let!
  zlatulie@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 110. Mezi ostatními blogerkami jsi hvězda zářící :)
  n.k@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 111. Přeji vše nejlepší k výročí. Sama blog sleduji zhruba dva roky a musím přiznat, že ze začátku jsem byla skeptická a nevěřila jsem, že se mi bude líbit, protože v množství blogerek jsi opravdu výstřední. :) Byla jsem ale mile překvapená, jak normálním dojmem ve skutečnosti působíš. Takže přeji další úspěšné roky a spokojené čtenářky.
  inken@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 112. Je nesmírný úspěch zachovat si na celé blogové scéně originalitu, osobitost a nestát se jedním z mnoha! Tobě se to daří i mimo ni. :)
  Gratuluji!

  M.i.l.a.d.k.a.a@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 113. Ahoj, ten náramek je úúúžasný ! <3 doposud jsem o něm nic neslyšela, musí to být super věcička :o)
  turin.jk@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 114. Ahoj Ino, moc obdivuju tvoje kreace s fascinatory a libi se mi, jak si zapalena pro ceskou fashion scenu. Je hezke si prohlednou jak se tvuj styl stale vyviji. Preju sposty dalsich roku blogovani a profesnich uspechu.
  Patriciepolcova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 115. Vše nejlepší k výročí :)

  voneva88@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 116. Ahoj. Vlastně tě sleduji už dlouho, ale tak nějak potají. Nekomentuju jen čtu. A vlastně mě nenapadlo, že tě můžu sledovat tak ať o tom víš. :) A protože to tvé pětileté výročí byl pro mě impuls, tak sem se do toho pustila. Byla jsem sledovatel č. 1671 no dost zajímavý číslo, které tobě doufám přinese mnoho dalších úspěchů a nám tím pádem příliv skvělého počtení. Jsi skvělá!
  ivi,rusnackova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 117. Zacala jsem te sledovat prvne na instagramu kde jeem na tebe nahodou narazila a nemohla jsem od tamtud odejit aniz bych neklikla na sledovat,a kdyz jsem zjistila ze mas i blog, oto vic jsem byla rada, jeste natacet videa na youtube a byla bych nejvic spokojena.

  ladywitney@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 118. 5 let to už příští rok půjdeš do školy :)
  jsi moc krásná a sympatická proto na tvůj blog chodím :)
  coko-78@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 119. Já si myslím, že za svoje staré fotky by se nejradši zastřelila každá z nás ;)
  Já blogy bežně jen čtu a více méně moc nekomentuju, tentokrát si to ale neodpustím. Vůbec jsem netušila, že Swarovski dělá tyhle náramky. Už delší dobu o pořízení nějakého náramku na sport uvažuju a tento vypadá fakt pěkně.
  Sleduju na FB i GFC
  julie.uhlirova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 120. Ahoj, sleduji tě přes instagram jako e_rehi. Email evdusk@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 121. Díky za blog!
  pakika@email.cz

  OdpovědětVymazat
 122. maja3@seznam.cz nemyslim si ze by ty outfity ze zacaku byly k zastreleni, kdyby se alespon takhle zensky oblikaly, bylo by to mnohem lepi nez to co se da na ulici potkat ted:)

  OdpovědětVymazat
 123. Ahoj Ino,
  gratuluji k narozeninám blogu, sleduji poměrně krátce, ale mám ráda výstřednosti, takže tvoje prezentace se mi fakt líbí! Jen tak dál, když dám děti po obědě spát, ráda zasednu s kafem k zajímavému počtení+fotkám.
  Zdravím, Dita
  gala.dali@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 124. Milá Ino, moc gratuluji k výročí blogu! Začala jsem tě sledovat docela krkolomným způsobem, tenkrát snad na Modním pekle jela diskuze, kde se vysmívali různým blogerkám, já osoba zvědavá jsem se samozřejmě musela kouknout, co je na tom tak hrozného a jednou z nich jsi byla ty :-) Kritizovali tam tvůj "vytřeštěný a naučený výraz do foťáku" a to, že je "opravdu zajímavé se fotit v kabině s věcmi, co zrovna mají v obchodě". Mě ses hrozně líbila jako osoba, já mám proti tobě postavu ustřelených kecek, takže jsem jen tiše óchala nad tvýma dlouhýma nohama, nakukovala jsem k tobě čím dál víc, až mi to zůstalo. Moc ti gratuluji k tomu, jak ses vypracovala a že je tvůj koníček zároveň tvou prací a máš možnost se dále takto rozvíjet, tvůj život je pro mě taková pohádka v dobrém slova smyslu a líbí se mi tě sledovat, máme úplně odlišný vkus, ale prostě "něco" na tobě je :-) Přeji mnoho dalších úspěchů, spokojenosti a stůj si dál za svými názory, se spoustou z nich se ztotožňuji. K tomu oblečení z minulých let...každá doba má svoje a tenkrát to bylo super, není proč se střílet :-)
  cizekveron@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 125. sledujem všetko <3 a gratulujem že si tu tolko s nami :-*
  n.princess@azet.sk

  OdpovědětVymazat
 126. Ty staré fotky jsou dost vtipné, je úžasné, kam ses byla za tu dobu schopná posunout:) hodně štěstí!
  charlie.e@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 127. Inuško, gratuluji k tvým blogerským narozeninám :) Už tě dlouho sleduji a hrozně mě bavíš. Vím, že je teď takový trend YT, ale já radši čtu. Sice koukám na blogery na yt, ale psaný blog je prostě lepší. Pamatuji si, když si začínala a já tě brala jako vzor v módě. I teď mě velmi inspiruješ a za to ti chci moc poděkovat, protože ty jsi opravdu inspirativní žena s velkým "Ž" :) Přeji ti hodně štěstí do budoucna a doufám, že budeš nadále psát blog :-*
  klara-fiserova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 128. Moc gratuluju!! Já jsem Tvůj blog sledovala skoro od začátku a dříve mě tolik nebavil, ale teď je to čím dál lepší a moc mě bavíš ;)

  sororessa@gmail.com

  A.

  OdpovědětVymazat
 129. nicolze@seznam.cz
  Všechno nejlepší k blognarozkam ☺ a dárek si vybrala naprosto úžasný.

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za komentář. Na blogu se zobrazí hned po schválení:)
Komentovat můžete i anonymně, bez google účtu.